Pondělí, 24. Června 2024  
Naše cesta začíná! Zůstaňte prosím s námi! MAF, 11. Října 13
Je to tady! Dlouho připravovaná cesta webu za lepším začíná! Chtěl bych vám nyní říct co se bude následují týdny dít... Protože jsme všichni studenti, tak nemáme čas vám všechny novinky představit na jednou...

Co se všechno změní?
No dá se říct že vše! Obsah, vzhled, hostující server, majitel. Během toho měsíce se budu měnit obsah webu. Ze začátku bude obsah webu poměrně malí, ale bude se nadále zvětšovat! Chtěli bychom taky v tomto měsíci oživit fórko a ukázat vám prví díl seriálu z dílny GAWu.

Tento a další měsíc budeme přecházet na Wedos. Je možné že nastanou výpadky.
A do konce roku představíme nový vzhled.
Proto prosím zůstaňte s námi :)

Pokud máte zájem nám pomoct, tak se mrkněte do pokračování :)


Aktuální stav: Probíhá převod majitele domény
Upozornění: O víkendu může být web chvílemi vypnutý!


Jsou tomu dva roky co nás opustil Steve Jobs MAF, 05. Října 13
Steve-Jobs-Timeline


Dnes 5. října 2013 tomu jsou dva roky co nás opustil Steve Jobs. Byl to vizionář, který nám ukázal budoucnost světa. Změnil svět posloucháním hudby, nahnal nám internet do kapes v iPhonu a později větším tabletem iPad. Nebyl jenom vizionář, který měnil nás svět. Také inspiroval spoustu lidí svým příběhem a svými citáty, které posbíral ve svém mladí. Velice slavná je Jobsova řeč Stanfordě, kterou najdete na video v pokračování článku.

Před pár lety mě jeho příběh velice zaujal a od té doby je můj vzor. Začal jsem se řídit jeho citáty a vždy, když jsem byl smutný nebo mi nešlo podíval jsem na jeho motivační řeč, která mi vždy dodala sílu. Díky tomu jsem už několik věcí zvládl. Na Steva Jobse budu vždy myslet a navždy bude můj vzor. Nikdy nezapomenu Steve!

Vzpomínkové video od Applu...
Tim Cook rozeslal 4.října 2013 email zaměstnancům, že si zítra připomeneme 2. výročí smrti Steva Jobse.

Týme,

Zítra to budou dva roky od Stevovy smrti. Doufám, že všichni připomenou, co pro nás a pro celý svět znamenal. Steve byl neuvěřitelný člověk a udělal ze světa lepší místo. Často na něj myslím a nacházím nesmírnou sílu v myšlenkách na jeho přátelství, vizi a vedení. Zanechal za sebou společnost, kterou mohl postavit jedině on, a jeho duch bude na věky základem Applu. Nadále budeme uctívat jeho památku oddaností ke své práci, kterou tolik miloval. Není lepší způsob, jak jeho památce vzdát hold. Vím, že by byl na vás všechny pyšný.

V úctě
Tim Cook

Novinka na imaf.cz zde.
Pokud vás zajímá více podívejte se na můj web o Stevu Jobsovi.
Podrobnější životopis najdete zde

Novinky ve vývoji MAF, 02. Října 13
Zdravím všechny členy naší komunity gateWorld.cz Na nové verzi webu se pracuje stále. Aktuálně se začalo první testování funkcí webu. Je možné, že web bude do měsíce hotov, ale možná i ne. Ale je velice pravděpodobné, že nejpozději začátkem prosince bude web hotov.

Vzhledem k tomu, že za měsíc a pár dní nám končí hosting a ten se budu muset zaplatit. A já předraženou savanu, kde hostujeme web, platit nebudu. Proto se uskuteční přesun webu na Wedos. Proto během týdne proběhne několik úprav na webu (hlavně co se týká obsahu). Na přelomu října a listopadu by měl proběhnout přesun. Je možné že nastanou výpadky webu.

Stav vývoje webu:

Koncept designu: Hotovo 100%
Náš druhý grafik (autor vzhledu GAW 2), se pustil do práce a díky němu je základní koncept hotov!
Kódování designu: Hotovo 75%
Testování designu: Hotovo 15%
Obsah webu: Hotovo 15%
Úpravy webu: Hotovo 20%
Propagace webu: Hotovo 100%
Realizace propagace webu: Hotovo 10%
___________________________
Celkově: Hotovo 49%

Rachel Luttrel jako host v NCIS: Los Angeles MAF, 22. Září 13
150'' Rachel Luttrel oznámila přes svůj Twitter, že se tento týden chystá na natáčení seriálu NCIS: Los Angeles, kde si v jendom díle zahraje jednu z vedlejších postav. Já typuji, že bude hrát pozůstalou po námořníkovy nebo svědka vraždy.

Pátá sezóna seriálu NCIS: Los Angeles startuje 24 září na CBS. Rachel Luttrel bychom měli v seriálu vidět někdy v listopadu nebo v prosinci.

Rachel Luttrel se nejvíce proslavila v seriálu Stargate Atlantis, kde hrála 5 let Teylu Emmagan.

Její poslední dílu je krátký 4 minutový snímek "Zarg Attack!", kde s ní vystupuje herec Connor Trinneer. Hlavní roli ve snímku hraje její syn Caden Dar, který se narodil během natáčení Stargate Atlantis. Na snímek se můžete podívat níže v pokračování článku :)
Zdroj: gateworld.net

Nový laser se zvýšenou výkonností pro armádu Ultramarinus, 06. Září 13
Firma Boeing se před pár dny pochlubila nejnovějším úspěchem ve vývoji výkonných bojových energetických zbraní. Její nejnovější laser Thin Disk Laser se vyznačuje velkou účinností a vysoce překonává požadavky programu amerického ministerstva obrany RELI.http://www.armadninoviny.cz/domains/0023-armadninoviny_cz/useruploads/images/laser.jpg


Další podrobnosti se dozvíte uvnitř novinky - zdraví Ultramarinus a Draude

3D tisk na bojišti Ultramarinus, 06. Září 13
Všichni známe zařízení ve Star Treku zvané "replikátor" - v posledním díle SG1 Carterová podobným způsobem použila asgardské transportní zařízení.
Některé z výhod které nabízí replikátor má i technologie 3D tisku - na místě si můžete (s dostatkem energie, materiálu a softwarovým "plánkem" výrobku-
téměř jakýkoliv nástroj, přístroj, nebo zbraň. 3D tisk dokáže vytvářet výrobky z plastu, kovu, nebo i biologických hmot.
Jaké možnosti by nabízela 3D tiskárna na Atlantis, nebo na Destiny, si každý z nás dokáže představit.
Následuje pár obrázků vytisknutých věcí...:
http://www.wired.com/images_blogs/dangerroom/2012/08/ar-22-pistol-photo-660x450.jpg

Další věci, oblečení, obuv, modely a zařízení vytisknutá 3D tiskárnami:

Ohlášena Epizoda 2 pro hru Stargate Unleashed Ultramarinus, 06. Září 13
Podle informací na internetu se na podzim letošního roku dočkáme druhé epizody povedené "stárgejťácké" hry pro IOSácké a Androidí platformy.
Z jediného dosud uvolněného obrázku je vidět Carterová bránící se zakňaktelem a utíkající před tlupou tvorů vypadajících jako zombíci.
Celá čtveřice našich oblíbených herců má potvrzenou účast. Prohlédněte teaserový obrázek a posuďte sami.http://www.istargate.cz/upload/sgue2.png

Co bude dál s webem...? Zapojte se i vy! MAF, 24. Srpna 13
Předem chci říct, že jsem tohle nijak nediskutoval s ostatníma adminama. Proto jestli mě za to bude chtít degradovat, tak nemám problém, ale chtěl bych veřejně říct svůj názor, který se týká webu.

Pravda je taková, že projekt GAW 2, který měl navrátit webu slávu považuji za neúspěšný. Bylo to uspěchané představení nedodělané věci. Já byl proti tomu, ale v této době na webu ještě úřadoval Finasek. Pravdou taky je, že náš velký a fungující Admin team se trochu rozpadnul. Nemůžu natáčet Měsíc GAW, protože není s kým...

V listopadu se bude muset web znova zaplatit a podle mého je návštěvnost až moc malá na živení tohoto webu. Opravdu chci podotknout, že na webu nikdo nevydělává! Vše jde z naší kapsy!
Velkou kapitolou jsou online díly zde. Popravdě už nikdo z Admin teamu to nechce brát na sebe. Je to přeci jen dneska trochu nebezpečné. Navíc aktivita vás členů na webu stojí za nic... (nic proti) Uznávám, že mi zase nepíšeme novinky, ale ono není moc co psát. Pokud to takhle půjde dál, tak web asi skončí.

Ovšem existuje tu jedna varianta. V Shoutboxu psal jistý topo o projektu neXt. Nevím, jak se k té informaci dostal, ale před měsícem jsem mezi adminystrátory rozjel projekt gateWorld.cz NeXt Generation. Jedná se po novou generaci webu, která má web zachránit, ale web bude úplně jiný. Web by měl mít úplně nový design a nepůjde o sledování SG online. Web by měl směřovat jako komunita fanoušků, která chce uchovat SG mezi lidmi. Web by mohl v budoucnu i vyvíjet hry na téma SG. Mám připraveno spoustu materiálu pro tento web, ale je to vše jen na vás. Bude mít o toto zájem? Protože o takovíto web se musí člověk starat denně a já jako student nemám tolik času! Takhle by web pokračoval dál, ale bez vás to nepůjde!

Co se týká projektu:
Bohužel nikdo z nás tu není pořádný grafik. Máme už nějaký koncept a šablonu dokážeme nakódovat, ale vytvoření grafiky je pro nás větší problém. Budeme taky muset vytvořit podrobnou encyklopedii o SG (něco už máme). Problém je v tom že není čas. Pokud by jste nám chtěli s tímto napište mi do PM, nebo tady do kometů já vás už kontaktuji:) Pokud nechce dělat ani jedno a chcete přiložit ruku k dílu, tak napište taky! Na webu je spousta práce!

Tak uvidíme, jak to půjde dál :) O dalším dění vás budu informovat...
Váš MAF

Nejpokročilejší humanoidní robot pro armádu (prozatím) Ultramarinus, 16. Července 13
Americká vojenská agentura DARPA ve středu veřejnosti představila nejnovější generaci humanoidních robotů. Stroj nese jméno ATLAS, a stejně jako jeho předchůdce PETMAN či BigDog, vznikl v dílnách firmy Boston Dynamics. Robot ATLAS je součástí projektu DARPA Grand Challenge (DGC), jenž je zaměřen na vývoj humanoidních robotů schopných zastat nebezpečnou lidskou práci. Na druhou stranu, v budoucnu nebude problém ho trochu ověsit kvéry a pancířem, pokud se to bude Pentagonu zrovna hodit.http://www.armadninoviny.cz/domains/0023-armadninoviny_cz/useruploads/images/pozemni_technika/atlas_nejdokonalejsi_humanoidni_robot/atlas_hlavni.jpg

U komentářů najdete link na zdrojový článek (velmi zajímavé počtení, ačkoliv se v nejbližšší době ještě terminátorů nedočkáme... :D)

Report z Festivalu Fantazie Funnel66, 30. Června 13
Ahoj,

dne 29. 6. 2013 jsem se zúčastnil letošního Festivalu Fantazie a dalo by se říct že z jediného důvodu - kvůli návštěvě Tonyho Amendoly (mistr Bra'tac) a Davida Nykla (Dr. Radek Zelenka).Byl jsem jen na besedě s Tonym, ale i tak jsem spokojený. Tony byl milý a beseda trvala hodinku a půl, z toho asi 20 minut byl úvod kdy něco řekla moderátorka a něco on sám a zbytek se bavil s publikem a hlavně jsme se ho ptali. Otázek padlo mnoho a od všeho trochu - jak mu u nás chutná, jeho nejnebezpečnější okamžiky při natáčení, zábavné vzpomínky, jaké to bylo praštit RDA po hlavě, z čeho byly tyčové zbraně a spousta dalšího...

A já to nakonec totálně zabil když moderátorka řekla poslední otázka, na tu se někdo zeptal a já se ještě potom přihlásil, moderátorka na mě jestli to bude rychlá otázka a já že ano, tak jsem se ptal: "Když se Vám tady(v ČR) líbí, chutná Vám jídlo i pití (Becherovka a pivo), tak koho přivezete s sebou příští rok?" :D
Sál totálně padnul smíchy, moderátorka s Tonym taky a on odpověděl že neví, ALE jestli se ho někdo z herců zeptá jestli má cenu jet do Čech tak se prý postaví a z plných plic řekné hlasité a jasné ANO !!!

Pokud byste měli nějaké dotazy tak je napište do komentářů :-) (ptejte se i na věci co nejsou vypsané toto je jen takový maličkatý výtažek)

PS: Tyčovky jsou zajímavé, ale to se nejdříve zeptejte :-)

Povodně 2013 Funnel66, 04. Června 13
Rád bych nejen za mě ale za celý web včetně AT popřál všem lidem, které postihla povodeň
pevné nervy,
silné svaly
a hlavně to zdraví.

Myslíme na vás!


Jen se pod to vše podepisuji. DRAUDE.
I jeho vele císařské veličenstvo vele císař La'Mar se přidává k podpisu.

PS: Já budu vyklízet asi 10-15cm bahýnka ze stodoly a zahrady.
PPS: Fine jestli to čteš držím palce! (Fin je od Mělníka - nejvíce zasažená oblast)Navigace
Pravidla webu
Kontakt
Výměna ikonek

Zajímavosti o Hvězdné Bráně
A-Xtras
Videa webu


Nejnovější článek
SPIN-OFF: StarGate - Cesta Antiků

01. díl - Domove, sladký domove
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

21-02-2023 15:07
safra nějak jsem tu dlouho nebyl, zdravím hoši, Drinks Mrknutí jsem si myslel, že jsem si vás nevšiml avšak už mě kupodivu na cool sg-1 přestala bavit dva díly denně po sedmi letech kdyby raději opakovali všechny série to by bylo lepší a v bluray kvailtě tak jak sg-1 Úsměv

31-01-2023 10:58
No to jsme Mrknutí

30-01-2023 00:54
Tak jsme aktivně pasivní no. Šklebící se

13-01-2022 01:39
prvni zprava roku v chatu a ta z ni: daedalus uz znovu uraduje a tentokrat ve velkym Směje se toho bych teda chtel mnohem lepsi nez soucasny star trek ktery byl pred lety muj oblibeny ale tohle to by za to stalo https://www.facebook.c
om/groups/eagle...
;ref=share

18-12-2021 23:10
a lidi vite ze brana spolu s galacticou podporuji teorii, ze lidstvo pochazi z jine planety, a odporuji darwinovi teorii a jak jsou ty serialy uspesnejsi nez darwinova teorie? Směje se jo doslo mi to nedavnoAnketa
Líbí se Vám novı vzhled webu?

Ano!
Ano!
63% [10 Hlasy]

Ne!
Ne!
38% [6 Hlasy]

Hlasy: 16
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 28.02.15
Konec hlasování: 05.01.16

Archív anket


Spřátelené WEBY
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 717
Nejnovější člen: 7R7


Design by kajobert.
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.